Čistenie kávovaru - Sage

Kávovar je srdcom mnohých domácností a kaviarní, a preto si zaslúži najlepšiu starostlivosť. Udržujte svoj kávovar v optimálnej kondícii s našim výberom produktov na čistenie. Nech už je to usadenina z vody, zvyšky kávy alebo iné nečistoty, pravidelná údržba a čistenie sú kľúčom k zachovaniu dokonalej chuti vašej kávy a dlhej životnosti vášho zariadenia. Ponúkame všetko, čo potrebujete, aby váš kávovar fungoval bezproblémovo a pripravoval ten najlepší nápoj každý deň.

  • Filtre na kávovar: Vyberte si z našej širokej ponuky filtrov, ktoré zabezpečia čistú a bezsedimentovú kávu pri každom varení.

  • Čistiace a odvapnovacie tablety: Predĺžte životnosť vášho kávovaru a zaistite dokonalú chuť kávy pomocou našich čistiacich a odvapňovacích tabliet.

  • Čistiaci roztok: Efektívne odstránenie usadenín a nečistôt z vášho kávovaru je jednoduché s našimi špeciálne navrhnutými čistiacimi roztokmi.

  • Mazanie kávovaru: Zabezpečte hladký a tichý chod vášho kávovaru pomocou našich produktov na mazanie.

Dúfam, že tento text bude vyhovovať vašim potrebám! Ak potrebujete ďalšie úpravy alebo texty, dajte mi vedieť.

Rýchle info
Sage Filtračná patróna Claris

Sage Filtračná patróna Claris

Skladom do 3 dní
20 €
16,67 € bez DPH
Vodný filter, určený pre kávovary Sage. Zachytáva mechanické nečistoty, pesticídy, ťažké kovy, chlór. Chráni pred vodným kameňom.