Káva - DeLonghi

Pre milovníkov skutočnej kávy je naša ponuka ako sen, plná výnimočných možností pre dokonalý šálok tohto obľúbeného nápoja. Naša zrnková káva je skutočným klenotom pre vašu chuťové poháriky

Najlepšia zrnková káva do kávovaru je naším zámerom a vášňou. Sme hrdí na to, že ponúkame výber kvalitnej kávy, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších kávičkárov. Medzi našimi produktmi nájdete aj značku Kimbo, ktorá je synonymom pre vynikajúcu kvalitu a bohatú chuť.

Nezáleží na tom, či uprednostňujete kávu do kávovaru, espressa alebo filtrovanú kávu - u nás nájdete všetko, čo potrebujete na to, aby ste si pripravili dokonalý šálku.

Naša dobrá káva je výsledkom starostlivého výberu najlepších kávových zŕn z rôznych kútov sveta. Preto sa môžeme hrdiť tým, že ponúkame jednu z najlepších káv na svete. Každá zrnková káva, ktorú nájdete v tejto kategórii, je starostlivo vybraná a pražená, aby vám priniesla maximálnu chuťovú spokojnosť.

Takže, ak hľadáte kvalitnú zrnkovú kávu, ktorá vás ohromí svojou lahodnosťou, ste na správnom mieste. Prejdite si našu ponuku a objavte svet kávy, ktorý vás dostane svojou výnimočnou kvalitou a bohatým aromatickým zážitkom. Užite si ten pravý šálku kávy, ktorý si zaslúžite!

Rýchle info
Bezkofeinová káva 250 g

Bezkofeinová káva 250 g

Skladom do 3 dní
9,24 €
7,70 € bez DPH
De'Longhi Decaffeinato je chutná zmes kávových zŕn 50 % Arabica a 50 % Robusta, ktorá sa zbavuje kofeínu prirodzeným procesom pomocou CO2.…