Kávovarové komponenty - Ascor

Kávovarové komponenty sú kritickými časťami vášho kávovaru, ktoré spolu pracujú na vytváraní kvalitnej kávy. Zahrnujú rôzne časti, ako sú vnútorné plasty, vonkajšie plasty, náhradné sitká a náhradné paky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou prípravy espressa a ďalších kávových nápojov.

Kávovarové komponenty sú zodpovedné za celkovú funkčnosť a výkon vášho kávovaru. Vnútorné plasty zabezpečujú oddelenie a ochranu rôznych častí zariadenia, vonkajšie plasty poskytujú estetický vzhľad a ochranu, náhradné sitká zabezpečujú optimálnu filtráciu kávových zŕn a náhradné paky sú dôležité pre riadenie tlaku a prúdu vody cez systém.

Naša ponuka kávovarových komponentov zabezpečuje, že pri nákupe získate diely vysokej kvality, ktoré zabezpečia optimálnu výkonosť vášho kávovaru. Naše diely sú starostlivo vyberané s ohľadom na ich funkčnosť a spoľahlivosť, čím zabezpečujeme, že vaša príprava kávy bude stále na najvyššej úrovni.

Rýchle info
Odvápňovač ASCOR 1Kg

Odvápňovač ASCOR 1Kg

Skladom do 3 dní
8 €
6,67 € bez DPH
Práškový koncentrát Scale clean ASCOR od talianskeho popredneho výrobcu Murotti Angelo s viac ako 50 ročnou tradíciou pre profesionalne…