Kávovary - DeLonghi

Objavte špičkové kávovary v našej ponuke, ktoré zaručene uspokoja každého milovníka kávy. Či už hľadáte automatický kávovar pre jednoduchosť a pohodlie, alebo preferujete plnoautomatické kávovary pre dokonalú kontrolu nad každým šálkom, náš sortiment ponúka len to najlepšie. Kávovary Nivona sú synonymom kvality a inovácie, predstavujú ideálnu voľbu pre tých, ktorí očakávajú viac od svojho každodenného kávového rituálu. Ponúkame široký výber top kávovarov z najznámejších značiek, aby ste si mohli vychutnať baristické zážitky v pohodlí domova. Objavte najlepšie kávovary na trhu, ktoré vám prinášajú nekonečné možnosti prípravy od espressa po latte macchiato. S našimi kávovarmi dosiahnete dokonalú chuť a arómu kávy pri každom použití.


Okrem našej ponuky nových kávovarov, ponúkame aj široký výber repasovaných kávovarov, ktoré sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitu za lepšiu cenu. Naše repasované kávovary DeLonghi predstavujú vynikajúcu príležitosť získať osvedčenú značku so zárukou spoľahlivosti a výkonu. Ak ste v Bratislave a hľadáte repasované kávovary, naša ponuka je ideálnym miestom na začiatok vášho hľadania. Každý repasovaný kávovar je dôkladne skontrolovaný a renovovaný, aby zabezpečil, že splní vaše očakávania v kvalite a funkčnosti.

Rýchle info
Repasovaný kávovar DeLonghi EC685.W

Repasovaný kávovar DeLonghi EC685.W

Skladom do 3 dní
66 €
55 € bez DPH
Pri kúpe repasovaného kávovaru je dôležité zvážiť jeho stav a záruku poskytovanú predajcom alebo repasovačom. Repasovaný DeLonghi EC685.W…