Automatický kávovar NIVONA NICR 769


Cena
899,99 € s DPH

Výrobca
Nivona

Kód produktu
4081

Skladom do 3 dní
ks

Automatický kávovar NIVONA NICR 769 prináša dokonalý kávový zážitok s novým moderným dizajnom a vylepšenými funkciami. S tichším mlynčekom, farebným TFT displejom a Bluetooth pripojením pre jednoduché ovládanie cez smartfón alebo tablet, je tento model ideálnou voľbou pre každého milovníka kávy. Funkcia OneTouch Spumatore umožňuje pripraviť mliečne špeciality jednoduchým stlačením tlačidla, zatiaľ čo Aroma Balance System zaisťuje dokonalú chuť každého šálku. viac

Automatický kávovar NIVONA NICR 769 kombinuje špičkový dizajn, inovatívne technológie a vynikajúcu kvalitu prípravy kávy. S moderným strieborným dizajnom s 3D efektom, tichým mlynčekom z kalenej ocele, farebným TFT displejom a Bluetooth pripojením pre jednoduché ovládanie cez smartfón alebo tablet, tento model predstavuje ideálnu voľbu pre každého milovníka kávy. Funkcia OneTouch Spumatore umožňuje s ľahkosťou pripraviť mliečne kávové špeciality, zatiaľ čo Aroma Balance System s tromi aromatickými profily zaisťuje dokonalú chuť každého šálku.

Vďaka integrovanému Bluetooth môžete kávovar ovládať pohodlne z vášho smartfónu alebo tabletu, čo vám umožní sledovať štatistiky alebo meniť nastavenia nápojov. S kapacitou nádrže na vodu 2,2 l a nádoby na kávové zrná cca 250 g, ako aj možnosťou nastavenia intenzity kávy, teploty a množstva vody, tento kávovar je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým vašim potrebám.

Parametrická tabuľka:

Parameter Popis
Displej Farebný TFT
Mlynček Tichý, z kalenej ocele
Bluetooth Áno, pre ovládanie cez smartfón/tablet
Aroma Balance System 3 aromatické profily: dynamic, constant, intense
OneTouch Spumatore Áno, pre jednoduchú prípravu mliečnych špecialít
Objem nádržky na vodu 2,2 l
Kapacita zásobníka na kávové zrná Cca 250 g
Intenzita kávy Nastaviteľná, 5 stupňov
Teplota kávy Nastaviteľná v 3 stupňoch
Tlak čerpadla 15 bar
Výškovo nastaviteľný výtok kávy Až do výšky 14 cm
Rozmery (š x v x h) 24 x 34 x 46 cm
Hmotnosť 10 kg
Dizajn Moderný 3D dizajn vo vyhotovení Silver Line

S týmito vlastnosťami a nastaveniami je NIVONA NICR 769 skutočne kávovarom pre tých, ktorí hľadajú dokonalosť v každom šálku kávy. Či už preferujete silné espresso alebo krémové latte macchiato, tento kávovar splní všetky vaše očakávania a prinesie vám nezabudnuteľný kávový zážitok.