Automatický kávovar NIVONA NICR 779


Cena
899,99 € s DPH

Výrobca
Nivona

Kód produktu
4084

Skladom do 3 dní
ks

Automatický kávovar NIVONA NICR 779 v bielom vyhotovení s 3D efektom predstavuje kombináciu štýlu, inovácie a kvality. S tichým mlynčekom, farebným TFT displejom a Bluetooth pripojením pre ovládanie cez aplikáciu, tento model ponúka vysoký komfort a flexibilitu pri príprave kávy. Funkcia OneTouch Spumatore umožňuje pripraviť mliečne špeciality jednoduchým stlačením tlačidla, zatiaľ čo Aroma Balance System zaisťuje dokonalú chuť každého šálku. viac

Automatický kávovar NIVONA NICR 779 je vrcholom technológie a dizajnu pre milovníkov kávy, ktorí hľadajú dokonalosť v každom detaile. S moderným bielym dizajnom s 3D efektom, tichým mlynčekom z kalenej ocele a zvýšenou zvukovou izoláciou, tento model poskytuje extrémne tichú prevádzku. Farebný TFT displej a integrované Bluetooth pripojenie umožňujú jednoduché ovládanie kávovaru cez smartfón alebo tablet, čo vám umožní sledovať štatistiky alebo meniť nastavenia nápojov z pohodlia vášho domova.

Funkcia OneTouch Spumatore umožňuje s ľahkosťou pripraviť mliečne kávové špeciality, ako sú cappuccino alebo latte macchiato, jednoduchým stlačením tlačidla. Aroma Balance System s tromi aromatickými profily (dynamic, constant, intense) zaisťuje maximálnu arómu a ideálnu mieru extrakcie, čo vám umožní vychutnať si dokonalú chuť kávy pri každom šálku.

Parameter Popis
Displej Farebný TFT
Mlynček Tichý, z kalenej ocele
Bluetooth Áno, pre ovládanie cez aplikáciu
Aroma Balance System 3 aromatické profily: dynamic, constant, intense
OneTouch Spumatore Áno, pre jednoduchú prípravu mliečnych špecialít
Objem nádržky na vodu 2,2 l
Kapacita zásobníka na kávové zrná Cca 250 g
Intenzita kávy Nastaviteľná, 5 stupňov
Teplota kávy Nastaviteľná v 3 stupňoch
Tlak čerpadla 15 bar
Výškovo nastaviteľný výtok kávy Až do výšky 14 cm
Rozmery (š x v x h) 24 x 34 x 46 cm
Hmotnosť 10 kg
Dizajn Moderný 3D dizajn vo vyhotovení White Line