Barometer Pressure gauge SAGE Barista Express

Cena
20 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
1245145

Skladom do 3 dní
ks

Tlakomerač SAGE Barista Express je užitočným nástrojom pre domáceho baristu, ktorý si váži kvalitnú kávu a chce dosiahnuť dokonalý espressový zážitok pri každom prípravku. viac

  1. Funkcia: Barometrický tlakomerač je súčasťou kávovaru SAGE Barista Express a slúži na meranie tlaku v kávovom extrakčnom procese. Tento tlak je dôležitý pre dosiahnutie správnej extrakcie kávy a získanie bohatého a aromatického espressa.

  2. Nastavenie tlaku: Tlakomerač umožňuje užívateľovi sledovať tlak, ktorý je aplikovaný na kávové mletie počas extrakcie. To umožňuje presné nastavenie a kontrolu tlaku podľa individuálnych preferencií a typu kávy.

  3. Kvalita extrakcie: Správne nastavený tlak zabezpečuje rovnomernú extrakciu kávy a vytvára ideálne podmienky pre dosiahnutie plného a bohatého chuti espressa. Tlakomerač je teda dôležitým nástrojom pre zabezpečenie vysokokvalitnej kávy.

  4. Dizajn: Tlakomerač SAGE Barista Express je integrovaný do ovládacieho panela kávovaru a má jasný displej, ktorý umožňuje jednoduchú kontrolu tlaku počas extrakcie. Jeho dizajn je ergonomický a funkčný, čo zjednodušuje obsluhu a manipuláciu.

  5. Údržba: Pre zachovanie presnosti merania je dôležité pravidelne čistiť a udržiavať tlakomerač. To sa zvyčajne robí pomocou jemnej handričky a neagresívneho čistiaceho prostriedku.