Cafe Mena Tueste Natural Tegucigalpa 1000g

Cena
12 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
250001727-AL

Skladom do 3 dní
ks

Cafe Mena Tueste Natural Tegucigalpa 1000g je zrnková káva, ktorá ponúka výnimočnú chuť a arómu pre milovníkov kvalitnej kávy. Tu je niekoľko informácií o tejto káve: viac

  1. Pôvod a kvalita: Táto káva pochádza z oblasti Tegucigalpa v Hondurase. Kávové zrná z tejto oblasti sú známe svojou vynikajúcou kvalitou a charakteristickými chuťovými profilmi, ktoré sú často ovplyvnené miestnymi podmienkami rastu, vrátane nadmorskej výšky, klímy a pôdy.

  2. Typ praženia: Tento druh kávy je pražený metódou nazývanou "tueste natural", čo znamená, že sa prírodným spôsobom praží, bez pridania aditív alebo chemikálií. Tento spôsob praženia môže pomôcť zachovať autentické chute a arómy kávy.

  3. Chuťový profil: Cafe Mena Tueste Natural Tegucigalpa 1000g má charakteristický chuťový profil s jemnými tónmi ovocia, orechov a korenín. Chuť kávy môže byť bohatá a vyvážená, s príjemnou kyslosťou a plným telom.

  4. Veľkosť balenia: Káva je dostupná vo veľkosti balenia 1000 g, čo je vhodné pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú väčšie množstvo kávy pre domáce použitie alebo v komerčných prevádzkach, ako sú kaviarne a reštaurácie.

  5. Použitie a príprava: Táto zrnková káva je vhodná pre rôzne spôsoby prípravy, vrátane espresso, filtrovania, French pressu a iných. Každá metóda prípravy môže vytvárať rôzne chuťové zážitky, takže je dôležité experimentovať a nájsť ten správny spôsob prípravy pre vaše preference.

  6. Kvalita a čerstvosť: Cafe Mena sa zameriava na výrobu kvalitnej a čerstvej kávy. Balenie 1000 g môže zabezpečiť dlhú trvanlivosť a zachovanie čerstvosti kávy, ak je správne skladované v suchu a chránené pred svetlom.