DeLonghi DLSC058 Tamper na kávu pre espresso kávovary s portafilterom

Cena
20 € s DPH

Výrobca
DeLonghi

Kód produktu
5513281931

Skladom do 3 dní
ks

Tamper na kávu DeLonghi DLSC058 je špecializovaný nástroj určený pre espresso kávovary s portafiltrom. Tento tamper je navrhnutý tak, aby poskytoval presné a rovnomerné utláčanie mletej kávy v portafiltri, čo je nevyhnutné pre dosiahnutie optimálnej extrakcie espressa. Tu sú kľúčové charakteristiky a výhody použitia DeLonghi DLSC058: viac

  1. Kvalitný Materiál: DeLonghi DLSC058 je často vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť proti korózii. Nehrdzavejúca oceľ je tiež ľahko čistiteľná, čo uľahčuje udržiavanie tamperu v čistote.

  2. Ergonomický Dizajn: Ergonomicky navrhnutá rukoväť zabezpečuje pohodlné a pevné uchopenie, čo umožňuje efektívne a rovnomerné utláčanie mletej kávy. Správne utláčanie je kľúčové pre zabezpečenie konzistentnej extrakcie a bohatej chuti espressa.

  3. Presné Rozmery: Tamper DeLonghi DLSC058 je navrhnutý tak, aby presne pasoval do portafiltrov espresso kávovarov DeLonghi, čo zabezpečuje rovnomerné rozloženie tlaku počas utláčania. Toto je dôležité pre zabezpečenie rovnomernej extrakcie a zabránenie kanálikovaniu, kde voda prechádza cez mletú kávu nerovnomerne.

  4. Vylepšenie Kvality Kávy: Použitím tamperu DeLonghi DLSC058 môžete výrazne zlepšiť kvalitu vášho espressa. Rovnomerné utláčanie zabezpečuje, že voda prechádza cez kávu konzistentnou rýchlosťou, čo vedie k lepšej extrakcii a bohatejšiemu, plnšiemu chuťovému profilu.

  5. Univerzálnosť: Aj keď je tamper navrhnutý pre použitie s kávovarmi DeLonghi, jeho štandardné rozmery umožňujú použitie aj s mnohými inými značkami espresso kávovarov s kompatibilnými portafiltromi.

Pri výbere tamperu je dôležité zvážiť veľkosť portafiltru vášho kávovaru, aby ste si boli istí, že tamper bude správne pasovať. Tamper DeLonghi DLSC058 je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý, kvalitný nástroj na zlepšenie svojej prípravy espressa.