DeLonghi Odvápňovač EcoDecalk 500ml

Cena
12 € s DPH

Výrobca
DeLonghi

Kód produktu
AS00006181

Skladom do 3 dní
ks

Odvápňovač De'Longhi odstraňuje usadeniny vodného kameňa a zabraňuje poškodeniu kávovaru. Pravidelné používanie predlžuje životnosť vášho plne automatického kávovaru. Originálny roztok na odstraňovanie vodného kameňa De'Longhi EcoDecalk je šetrný k životnému prostrediu, obsahuje len prírodné prvotriedne suroviny rastlinného pôvodu (kyselinu mliečnu), je biologicky odbúrateľný a skutočne šetrný k životnému prostrediu. Obal je vyrobený z recyklovaných a ekologických materiálov. Okrem toho je fľaša vyrobená z 50 % z recyklovaného plastu a papier na škatuľu a etiketu FSC a je 100 % recyklovateľný. Laboratórne testy ukázali, že originálny EcoDecalc rozpúšťa usadeniny vodného kameňa trikrát účinnejšie a rýchlejšie ako bežné odvápňovače. Je preto ideálny na obnovenie optimálnych hygienických podmienok vášho kávovaru. Balenie s objemom 500 ml vystačí na 5 odvápnení. Pravidelné používanie prípravku De'Longhi ? EcoDecalk? zabezpečuje dlhšiu životnosť a lepšiu energetickú účinnosť vášho kávovaru, pretože usadeniny vodného kameňa zvyšujú spotrebu energie až o 30 %. De'Longhi ? Lepší každý deň. Inovácie, špičková kvalita a jedinečný dizajn De'Longhi robia z každodenných úloh výnimočný zážitok. Výrobky, ktoré vyvíjame, vynikajú svojím výkonom a funkčnosťou, ale predovšetkým je ich používanie zábavné. Naším cieľom je prinášať niečo výnimočné so všetkými našimi výrobkami, technológiami a metódami. Navrhujeme funkčné výrobky s elegantnými, čistými tvarmi, inovatívnymi farebnými kombináciami a kvalitnými materiálmi, ktoré spĺňajú individuálne potreby rodín na celom svete. Rozsah dodávky 1 x De'Longhi EcoDecalk Odvápňovač 500 ml Zloženie Odvápňovač Právne upozornenie "-" Sada obsahuje: - Odvápňovač na varenie: De'Longh viac

De'Longhi EcoDecalk DLSC500

Špeciálna starostlivosť pre špeciálne chvíle

Používajte odvápňovač De'Longhi EcoDecalk na dôkladné čistenie a údržbu vášho kávovaru. Čistič účinne rozpúšťa usadeniny vodného kameňa a zabraňuje poškodeniu vášho kávovaru.

  1. Účinné čistenie a starostlivosť

    EcoDecalk rýchlo a účinne odstraňuje usadeniny vodného kameňa z plne automatických kávovarov.

Predĺžená životnosť

Pravidelné používanie predlžuje životnosť kávovaru a zachováva energetickú účinnosť.

Autentický pôžitok z kávy

Aby ste si mohli dlho vychutnávať skvelú chuť svojho obľúbeného nápoja.

1Univerzálnyodstraňovačvodnéhokameňa2Najlepšívýkon3Dochutnákáva

Šetrný k životnému prostrediu

Roztok na odstraňovanie vodného kameňa obsahuje len vysokokvalitné rastlinné suroviny, ktoré nie sú škodlivé pre životné prostredie. Okrem toho je obal vyrobený z recyklovaného materiálu, pričom fľaša je z 50 % z recyklovaného plastu.

Univerzálne použitie

Odvápňovač EcoDecalk je vhodný pre všetky modely kávovarov De'Longhi a plne automatických kávovarov.