Cena
7,20 € s DPH

Výrobca
DeLonghi

Kód produktu
5378

Skladom do 3 dní
ks

De'Longhi ECOMULTICLEAN 10ml - špeciálny čistič pre odstránenie zvyškov mléka z kávovarov. Udržuje hygienu a zabezpečuje optimálnu funkčnosť zariadenia. viac

Popis produktu

De'Longhi ECOMULTICLEAN je multifunkčný čistič navrhnutý špeciálne pre hlboké čistenie mliečnych obvodov kávovarov. Tento produkt je nevyhnutný pre udržiavanie hygieny mliečnych rúrok a zabezpečenie ich správnej sanitácie. Je ideálny pre odstránenie zvyškov mlieka, ktoré sa môžu hromadiť v mliečnych rúrkach a parných tryskách po opakovanom použití.

Výhody produktu


Hlboké čistenie: ECOMULTICLEAN efektívne odstraňuje zvyšky mléka, zatvrdnuté mliečne proteíny a tuky z mliečnych karaf a degrease parných ramien.
Multifunkčné využitie: Okrem čistenia mliečnych obvodov je tento čistič vhodný aj na utieranie všetkých povrchov kávovaru.
Bezpečnosť a šetrnosť: Produkt je navrhnutý tak, aby bol šetrný k citlivým povrchom, zatiaľ čo zabezpečuje dôkladné a bezpečné čistenie.
Kompatibilita: Je vhodný pre všetky trysky na penu pumpových espresso strojov, mliečne peny a plne automatické systémy kávovarov LatteCrema.


Zhrnutie vlastností produktu

Objem: 10 ml
Aplikácia: Jednoducho vlejte 10 ml roztoku ECOMULTICLEAN do systému LatteCrema, zvoľte funkciu 'čistenie' a utrite parné trysky vášho pumpového kávovaru.
Všeobecná údržba: Pre celkovú údržbu vášho kávovaru používajte odvápňovač kávovarov EcoDecalk.
Bezpečnosť: Dezinfekčné a antibakteriálne vlastnosti pre maximálnu hygienu.
Flexibilita: Môže byť použitý na čistenie vnútorných aj vonkajších častí kávovarov.