Čo je prevodovka na kávovar?
Predovodovka je neoddeliteľnou súčasťou kávovaru, ktorá slúži na prenos energie z motora do mlynčeka na kávu. Táto komponenta je zodpovedná za správne a plynulé mletie kávových zŕn, čo je dôležité pre kvalitnú prípravu kávy.

Na čo sa to používa prevodovka na kavovar?

Predovodovka zabezpečuje presné a plynulé mletie kávových zŕn, ktoré sú následne použité na prípravu espressa a ďalších kávových nápojov. Táto súčasť zabezpečuje optimálny pomer hrúbky a jemnosti mletia, čo je kľúčové pre dosiahnutie správnej chuti a aromatu vašich nápojov.

Prečo to kúpiť u nás? Pri nákupe predovodoviek u nás získate náhradné diely, ktoré sú presne kompatibilné s rôznymi modelmi kávovarov. Naša ponuka zabezpečuje, že vaša príprava kávy bude neustále spoľahlivá a kvalitná. Naše diely sú starostlivo vybrané a overené, čím sa zabezpečí, že váš kávovar bude pracovať s optimálnou účinnosťou a výsledná káva bude vynikajúca každým dúškom.

Rýchle info
Sparovacia jednotka Bosch VeroCafe

Sparovacia jednotka Bosch VeroCafe

Skladom do 3 dní
102,30 €
85,25 € bez DPH
Tento náhradný diel je vhodný pre plne automatické kávovary Bosch VeroCafe uvedené nižšie. Sparovacia jednotka sa dodáva spolu s tesneniami…
Rýchle info
Pohon sparovacej jednotky Bosch Vero

Pohon sparovacej jednotky Bosch Vero

Skladom do 3 dní
61,16 €
50,97 € bez DPH
Kompletná pohonná jednotka s pripojovacím káblom pre sparovaciu jednotku. Náhradný diel je vhodný pre kávovary Bosch Vero uvedené nižšie.