Čo je prevodovka na kávovar?
Predovodovka je neoddeliteľnou súčasťou kávovaru, ktorá slúži na prenos energie z motora do mlynčeka na kávu. Táto komponenta je zodpovedná za správne a plynulé mletie kávových zŕn, čo je dôležité pre kvalitnú prípravu kávy.

Na čo sa to používa prevodovka na kavovar?

Predovodovka zabezpečuje presné a plynulé mletie kávových zŕn, ktoré sú následne použité na prípravu espressa a ďalších kávových nápojov. Táto súčasť zabezpečuje optimálny pomer hrúbky a jemnosti mletia, čo je kľúčové pre dosiahnutie správnej chuti a aromatu vašich nápojov.

Prečo to kúpiť u nás? Pri nákupe predovodoviek u nás získate náhradné diely, ktoré sú presne kompatibilné s rôznymi modelmi kávovarov. Naša ponuka zabezpečuje, že vaša príprava kávy bude neustále spoľahlivá a kvalitná. Naše diely sú starostlivo vybrané a overené, čím sa zabezpečí, že váš kávovar bude pracovať s optimálnou účinnosťou a výsledná káva bude vynikajúca každým dúškom.

Rýchle info
Svorka pre snímač

Svorka pre snímač

Skladom do 3 dní
8,14 €
6,78 € bez DPH
Svorka je umiestnená v zariadení pri hnacom motore a je zasunutá tak, aby tlačila na snímač. Tým sa zabráni pohybu snímača na hriadeli…
Rýchle info
Podporná doska motora Jura

Podporná doska motora Jura

Skladom do 3 dní
9,24 €
7,70 € bez DPH
K tomuto náhradnému dielu je priskrutkovaný hnací motor sparovacej jednotky. Doska sa nachádza medzi motorom a varnou skupinou.
Rýchle info
Dvojcestný konektor Jura na jednotke

Dvojcestný konektor Jura na jednotke

Skladom do 3 dní
5,72 €
4,77 € bez DPH
Tento konektor sa dodáva v dĺžke približne 490 mm a nachádza sa v nižšie uvedených plnoautomatických zariadeniach Jura medzi hnacím motorom…