Čo je prevodovka na kávovar?
Predovodovka je neoddeliteľnou súčasťou kávovaru, ktorá slúži na prenos energie z motora do mlynčeka na kávu. Táto komponenta je zodpovedná za správne a plynulé mletie kávových zŕn, čo je dôležité pre kvalitnú prípravu kávy.

Na čo sa to používa prevodovka na kavovar?

Predovodovka zabezpečuje presné a plynulé mletie kávových zŕn, ktoré sú následne použité na prípravu espressa a ďalších kávových nápojov. Táto súčasť zabezpečuje optimálny pomer hrúbky a jemnosti mletia, čo je kľúčové pre dosiahnutie správnej chuti a aromatu vašich nápojov.

Prečo to kúpiť u nás? Pri nákupe predovodoviek u nás získate náhradné diely, ktoré sú presne kompatibilné s rôznymi modelmi kávovarov. Naša ponuka zabezpečuje, že vaša príprava kávy bude neustále spoľahlivá a kvalitná. Naše diely sú starostlivo vybrané a overené, čím sa zabezpečí, že váš kávovar bude pracovať s optimálnou účinnosťou a výsledná káva bude vynikajúca každým dúškom.

Rýchle info
Ovládač 047 Miele v čiernej farbe

Ovládač 047 Miele v čiernej farbe

Skladom do 3 dní
8,36 €
6,97 € bez DPH
Ovládač sa nachádza na hriadeli pohonnej jednotky, ktorá pohybuje varnou jednotkou. Tento náhradný diel sa otáča spolu s hriadeľom a ovláda…
Rýchle info
Pohon pre sparovaciu jednotku Miele

Pohon pre sparovaciu jednotku Miele

Skladom do 3 dní
96,69 €
80,57 € bez DPH
Ak váš kávovar Miele vydáva vŕzgavé zvuky, príčinou je často tento náhradný diel. Pohon sa dodáva spolu s vypúšťacím ventilom a…