Čo je prevodovka na kávovar?
Predovodovka je neoddeliteľnou súčasťou kávovaru, ktorá slúži na prenos energie z motora do mlynčeka na kávu. Táto komponenta je zodpovedná za správne a plynulé mletie kávových zŕn, čo je dôležité pre kvalitnú prípravu kávy.

Na čo sa to používa prevodovka na kavovar?

Predovodovka zabezpečuje presné a plynulé mletie kávových zŕn, ktoré sú následne použité na prípravu espressa a ďalších kávových nápojov. Táto súčasť zabezpečuje optimálny pomer hrúbky a jemnosti mletia, čo je kľúčové pre dosiahnutie správnej chuti a aromatu vašich nápojov.

Prečo to kúpiť u nás? Pri nákupe predovodoviek u nás získate náhradné diely, ktoré sú presne kompatibilné s rôznymi modelmi kávovarov. Naša ponuka zabezpečuje, že vaša príprava kávy bude neustále spoľahlivá a kvalitná. Naše diely sú starostlivo vybrané a overené, čím sa zabezpečí, že váš kávovar bude pracovať s optimálnou účinnosťou a výsledná káva bude vynikajúca každým dúškom.

Rýchle info
Motor sparovacej jednotky Saeco

Motor sparovacej jednotky Saeco

Skladom do 3 dní
13,70 €
11,42 € bez DPH
Tento elektromotor sa nachádza v prevodovke plnoautomatických kávovarov Saeco Exprelia a Xelsis a prostredníctvom prevodov poháňa…
Rýchle info
Pružina pre varný piest

Pružina pre varný piest

Skladom do 3 dní
4,80 €
4 € bez DPH
Oceľová pružina je spolu s guľôčkou umiestnená na boku horného piestu sparovacej jednotky. Gulička funguje ako ventil a pružina vytvára…