Čo je prevodovka na kávovar?
Predovodovka je neoddeliteľnou súčasťou kávovaru, ktorá slúži na prenos energie z motora do mlynčeka na kávu. Táto komponenta je zodpovedná za správne a plynulé mletie kávových zŕn, čo je dôležité pre kvalitnú prípravu kávy.

Na čo sa to používa prevodovka na kavovar?

Predovodovka zabezpečuje presné a plynulé mletie kávových zŕn, ktoré sú následne použité na prípravu espressa a ďalších kávových nápojov. Táto súčasť zabezpečuje optimálny pomer hrúbky a jemnosti mletia, čo je kľúčové pre dosiahnutie správnej chuti a aromatu vašich nápojov.

Prečo to kúpiť u nás? Pri nákupe predovodoviek u nás získate náhradné diely, ktoré sú presne kompatibilné s rôznymi modelmi kávovarov. Naša ponuka zabezpečuje, že vaša príprava kávy bude neustále spoľahlivá a kvalitná. Naše diely sú starostlivo vybrané a overené, čím sa zabezpečí, že váš kávovar bude pracovať s optimálnou účinnosťou a výsledná káva bude vynikajúca každým dúškom.

Rýchle info
Pohon sparovacej jednotky Siemens EQ

Pohon sparovacej jednotky Siemens EQ

Skladom do 3 dní
61,16 €
50,97 € bez DPH
Kompletná pohonná jednotka s pripojovacím káblom pre varnú jednotku. Náhradný diel je vhodný pre kávovary Siemens EQ.5 a EQ.6 uvedené…
Rýchle info
Kryt varnej hlavy Siemens EQ

Kryt varnej hlavy Siemens EQ

Skladom do 3 dní
5,94 €
4,95 € bez DPH
Kryt varného piestu sparovacej jednotky. V sérii Siemens EQ sa tento kryt nachádza v hornej časti sparovacej jednotky na strane lievika na…