Príslušenstvo pre kávovary

Samotné príslušenstvo pre kávovary tvorí neoddeliteľnú súčasť vášho kávovaru a kávového rituálu. V našej nadradenej kategórii "Príslušenstvo pre kavovary" nájdete rôzne podkategórie, ktoré vám pomôžu udržať váš kávovar v dokonalom stave a zlepšiť kávový zážitok.

Čistenie kavovarov: Udržujte svoj kávovar v optimálnom stave s našou širokou ponukou produktov na čistenie. Nájdete tu čistiace tablety do kávovaru, vrátane špeciálnych možností pre De'Longhi kávovary, a ďalšie produktov, ktoré vám pomôžu zachovať čistotu vášho zariadenia.

Doplnky ku kavovaru: Obohaťte svoj kávový zážitok s našimi doplnkami ku kavovaru. Tu nájdete odvápňovače kavovarov, hrnčeky na kávu a cestovné hrnčeky na kávu pre kávový geniálny pôžitok kdekoľvek a kedykoľvek.

Káva: Pre milovníkov kávy ponúkame tiež výber kávových zŕn a zmesí, vrátane obľúbenej Kimbo kávy a ďalších kvalitných kávových produktov. Užite si autentický kávový zážitok s našimi kávovými výbermi.

Rýchle info
Nivona Tekutý odvápňovač NIRK703

Nivona Tekutý odvápňovač NIRK703

Skladom do 3 dní
14 €
11,67 € bez DPH
Nivona Tekutý odvápňovač NIRK703: Efektívne čistí kávovary, šetrný k povrchom. 500 ml balenie na 5 čistiacich cyklov. Zachováva chuť kávy a…
Rýchle info
Melitta Anti Calc tekutý

Melitta Anti Calc tekutý

Skladom do 3 dní
8 €
6,67 € bez DPH
Melitta Anti Calc tekutý odvápňovač: Bezpečný a účinný pre všetky typy kávovarov. Zvyšuje kvalitu kávy, 250 ml. Odporúča sa pravidelné…
Rýchle info
JURA Odvápňovacie tablety  36ks

JURA Odvápňovacie tablety 36ks

Skladom do 3 dní
49,90 €
41,58 € bez DPH
Tablety Jura sú vhodné pre všetky zariadenia na výrobu kávy a súčasne môžu byť použité na odstránenie vodného kameňa.