Príslušenstvo pre kávovary - Bosch

Samotné príslušenstvo pre kávovary tvorí neoddeliteľnú súčasť vášho kávovaru a kávového rituálu. V našej nadradenej kategórii "Príslušenstvo pre kavovary" nájdete rôzne podkategórie, ktoré vám pomôžu udržať váš kávovar v dokonalom stave a zlepšiť kávový zážitok.

Čistenie kavovarov: Udržujte svoj kávovar v optimálnom stave s našou širokou ponukou produktov na čistenie. Nájdete tu čistiace tablety do kávovaru, vrátane špeciálnych možností pre De'Longhi kávovary, a ďalšie produktov, ktoré vám pomôžu zachovať čistotu vášho zariadenia.

Doplnky ku kavovaru: Obohaťte svoj kávový zážitok s našimi doplnkami ku kavovaru. Tu nájdete odvápňovače kavovarov, hrnčeky na kávu a cestovné hrnčeky na kávu pre kávový geniálny pôžitok kdekoľvek a kedykoľvek.

Káva: Pre milovníkov kávy ponúkame tiež výber kávových zŕn a zmesí, vrátane obľúbenej Kimbo kávy a ďalších kvalitných kávových produktov. Užite si autentický kávový zážitok s našimi kávovými výbermi.

Rýchle info
Filter do kávovarov Bosch

Filter do kávovarov Bosch

Skladom do 3 dní
14,90 €
12,42 € bez DPH
Vodný filter BRITA Intenza redukuje obsah vápnika vo vode Redukuje všetky látky ovplyvňujúce chuť a vôňu, napr. chlór, vďaka tomu sa môže…
Rýchle info
BSH odvápňovač 250 ml pre kávovary

BSH odvápňovač 250 ml pre kávovary

Skladom do 3 dní
7,90 €
6,58 € bez DPH
Tento špeciálny tekutý odvápňovač vo fľaši s objemom 250 ml účinne odstraňuje usadeniny vodného kameňa v plnoautomatických kávovaroch Bosch…