Príslušenstvo pre kávovary - DeLonghi

Samotné príslušenstvo pre kávovary tvorí neoddeliteľnú súčasť vášho kávovaru a kávového rituálu. V našej nadradenej kategórii "Príslušenstvo pre kavovary" nájdete rôzne podkategórie, ktoré vám pomôžu udržať váš kávovar v dokonalom stave a zlepšiť kávový zážitok.

Čistenie kavovarov: Udržujte svoj kávovar v optimálnom stave s našou širokou ponukou produktov na čistenie. Nájdete tu čistiace tablety do kávovaru, vrátane špeciálnych možností pre De'Longhi kávovary, a ďalšie produktov, ktoré vám pomôžu zachovať čistotu vášho zariadenia.

Doplnky ku kavovaru: Obohaťte svoj kávový zážitok s našimi doplnkami ku kavovaru. Tu nájdete odvápňovače kavovarov, hrnčeky na kávu a cestovné hrnčeky na kávu pre kávový geniálny pôžitok kdekoľvek a kedykoľvek.

Káva: Pre milovníkov kávy ponúkame tiež výber kávových zŕn a zmesí, vrátane obľúbenej Kimbo kávy a ďalších kvalitných kávových produktov. Užite si autentický kávový zážitok s našimi kávovými výbermi.

Rýchle info
Vodný filter DeLonghi DLS C002

Vodný filter DeLonghi DLS C002

Skladom do 3 dní
10 €
8,33 € bez DPH
DeLonghi vodný filter pre plnoautomatické kávovary ESAM, ECAM, BCO EC, pre kvalitnú kávu so zníženým obsahom vodného kameňa. …
Rýchle info
DeLonghi Odvápňovač EcoDecalk 500ml

DeLonghi Odvápňovač EcoDecalk 500ml

Skladom do 3 dní
12 €
10 € bez DPH
Odvápňovač De'Longhi odstraňuje usadeniny vodného kameňa a zabraňuje poškodeniu kávovaru. Pravidelné používanie predlžuje životnosť vášho…