Čo to je ventil/elektroventil?
Ventil a elektroventil sú dôležité komponenty vášho kávovaru, ktoré regulujú tok vody a tlaku cez kávový systém. Tieto diely sú zodpovedné za správnu prípravu a extrakciu kávových esencií z mletej kávy, čo ovplyvňuje chuť a aroma vašej kávy.

Na čo sa ventil využíva?
Ventily a elektroventily sú kľúčové pre správne fungovanie kávovaru. Ventil reguluje prietok vody, zatiaľ čo elektroventil riadi tlak a prúd vody cez kávový systém. Tieto komponenty zabezpečujú, že voda prechádza cez kávový puk optimálnym spôsobom, čo vytvára dokonalú šálku espressa alebo iných kávových nápojov.

Prečo si kúpiť ventil práve u nás?
Pri nákupe ventilov a elektroventilov u nás získate istotu kvality a kompatibility s rôznymi značkami kávovarov. Naša široká ponuka náhradných dielov vám umožní nájsť presne tie správne diely pre váš konkrétny model kávovaru. Naše diely sú starostlivo vyberané pre zabezpečenie optimálnej prípravy kávy, čím zabezpečíme, že každá šálka bude vynikajúca a plná bohatého arómatu.

Rýchle info
Keramický ventil Bosch VeroAroma

Keramický ventil Bosch VeroAroma

Skladom do 3 dní
56,50 €
47,08 € bez DPH
Keramický ventil s pripojovacím káblom a vzduchovým filtrom na napenenie elektricky reguluje jednotlivé vodné cesty medzi prívodom pary a…
Rýchle info
Keramický ventil Bosch C.V2

Keramický ventil Bosch C.V2

Skladom do 3 dní
63,60 €
53 € bez DPH
Tento ventil reguluje distribúciu vody na prípravu kávy, pary a horúcej vody prostredníctvom elektroniky. Náhradný diel sa dodáva spolu s…