Vodné cesty, hadičky a konektory sú kritickými komponentmi vášho kávovaru, ktoré zabezpečujú spoľahlivý prietok vody od nádrže cez rôzne časti kávového systému. Tieto diely zabezpečujú, že voda sa presne a bez únikov dostane ku kávovým zŕnám pre prípravu espressa alebo iných kávových nápojov.

Na čo sa vodné cesty a konektory využívajú?
Vodné cesty, hadičky a konektory sú nevyhnutné pre správny chod kávovaru. Tieto komponenty zabezpečujú, že voda sa dostane ku kávovým zŕnám a kávovému systému správnym spôsobom. Bez týchto dielov by nedochádzalo k dostatočnému prietoku vody, čo by negatívne ovplyvnilo kvalitu a chuť pripravených nápojov.

Prečo to nakupovať hadičky, vodné cesty a konektory na kávovar práve u nás?
Pri nákupe vodných ciest, hadičiek a konektorov u nás získate istotu kvalitných dielov, ktoré sú kompatibilné s rôznymi značkami kávovarov. Naša ponuka zabezpečuje, že váš kávovar bude pracovať spoľahlivo a že pri príprave kávy nebudete mať žiadne problémy s prietokom vody. Naše diely sú overené a vybrané s ohľadom na ich výkon a spoľahlivosť, čo zabezpečuje, že každý nápoj bude skvelým zážitkom.

Rýchle info
Hadica FEP dlhá 120 mm s tesneniami

Hadica FEP dlhá 120 mm s tesneniami

Skladom do 3 dní
8,36 €
6,97 € bez DPH
Hadica Nivona s kovovým krúžkom na každom konci. Hadica sa nachádza na elektrickom keramickom ventile (č. výr.: 63596) a vedie k prípojke…
Rýchle info
Hadica 90 mm pre kávovar Nivona

Hadica 90 mm pre kávovar Nivona

Skladom do 3 dní
9,46 €
7,88 € bez DPH
Táto hadica vedie od parného ventilu k pripojovaciemu držiaku na parnom potrubí na nižšie uvedených plne automatických kávovaroch Nivona.…
Rýchle info
Kvapalinová spojka 670 v tvare I

Kvapalinová spojka 670 v tvare I

Skladom do 3 dní
3,52 €
2,93 € bez DPH
Kvapalinová spojka v tvare písmena I sa nachádza na strane spotrebiča, kde je výtok kávy sparovacej jednotky pripojený k prístroju.