Vodné cesty, hadičky a konektory sú kritickými komponentmi vášho kávovaru, ktoré zabezpečujú spoľahlivý prietok vody od nádrže cez rôzne časti kávového systému. Tieto diely zabezpečujú, že voda sa presne a bez únikov dostane ku kávovým zŕnám pre prípravu espressa alebo iných kávových nápojov.

Na čo sa vodné cesty a konektory využívajú?
Vodné cesty, hadičky a konektory sú nevyhnutné pre správny chod kávovaru. Tieto komponenty zabezpečujú, že voda sa dostane ku kávovým zŕnám a kávovému systému správnym spôsobom. Bez týchto dielov by nedochádzalo k dostatočnému prietoku vody, čo by negatívne ovplyvnilo kvalitu a chuť pripravených nápojov.

Prečo to nakupovať hadičky, vodné cesty a konektory na kávovar práve u nás?
Pri nákupe vodných ciest, hadičiek a konektorov u nás získate istotu kvalitných dielov, ktoré sú kompatibilné s rôznymi značkami kávovarov. Naša ponuka zabezpečuje, že váš kávovar bude pracovať spoľahlivo a že pri príprave kávy nebudete mať žiadne problémy s prietokom vody. Naše diely sú overené a vybrané s ohľadom na ich výkon a spoľahlivosť, čo zabezpečuje, že každý nápoj bude skvelým zážitkom.

Rýchle info
Hadicová svorka Saeco D=11,6

Hadicová svorka Saeco D=11,6

Skladom do 3 dní
3,08 €
2,57 € bez DPH
Táto hadicová svorka sa používa na pripojenie silikónovej hadice k adaptérovej doske na kávovaroch Saeco uvedených nižšie.
Rýchle info
Gumový držiak pre čerpadlo Ulka

Gumový držiak pre čerpadlo Ulka

Skladom do 3 dní
6,16 €
5,13 € bez DPH
Gumový držiak sa používa na upevnenie čerpadla Ulka v plnoautomatických kávovaroch Saeco Moltio, Minuto PicoBaristo a Xelsis. Tento diel…
Rýchle info
Cappuccinatore Saeco Incanto

Cappuccinatore Saeco Incanto

Skladom do 3 dní
32,89 €
27,41 € bez DPH
Pomôcka na napenenie s hadicou na odsávanie mlieka. Napeňovač je vhodný pre plnoautomatické kávovary Saeco Incanto HD891x.