Čo to je ventil/elektroventil?
Ventil a elektroventil sú dôležité komponenty vášho kávovaru, ktoré regulujú tok vody a tlaku cez kávový systém. Tieto diely sú zodpovedné za správnu prípravu a extrakciu kávových esencií z mletej kávy, čo ovplyvňuje chuť a aroma vašej kávy.

Na čo sa ventil využíva?
Ventily a elektroventily sú kľúčové pre správne fungovanie kávovaru. Ventil reguluje prietok vody, zatiaľ čo elektroventil riadi tlak a prúd vody cez kávový systém. Tieto komponenty zabezpečujú, že voda prechádza cez kávový puk optimálnym spôsobom, čo vytvára dokonalú šálku espressa alebo iných kávových nápojov.

Prečo si kúpiť ventil práve u nás?
Pri nákupe ventilov a elektroventilov u nás získate istotu kvality a kompatibility s rôznymi značkami kávovarov. Naša široká ponuka náhradných dielov vám umožní nájsť presne tie správne diely pre váš konkrétny model kávovaru. Naše diely sú starostlivo vyberané pre zabezpečenie optimálnej prípravy kávy, čím zabezpečíme, že každá šálka bude vynikajúca a plná bohatého arómatu.

Rýchle info
Ventil pary DeLonghi pre ESAM03/04

Ventil pary DeLonghi pre ESAM03/04

Skladom do 3 dní
18,26 €
15,22 € bez DPH
Ventil horúcej vody a pary s kovovou rúrkou, parnou tryskou a mikrospínačom. Odporúčame súčasne objednať tesnenie pre hadicovú prípojku…
Rýchle info
Vypínač Delonghi pre ECAM

Vypínač Delonghi pre ECAM

Skladom do 3 dní
7,26 €
6,05 € bez DPH
Vypínač DeLonghi L4-2H8 16A125/250 s potlačeným symbolom. Vypínač so štyrmi zástrčkami je vhodný pre modely ECAM uvedené nižšie a nachádza…