Čo to je ventil/elektroventil?
Ventil a elektroventil sú dôležité komponenty vášho kávovaru, ktoré regulujú tok vody a tlaku cez kávový systém. Tieto diely sú zodpovedné za správnu prípravu a extrakciu kávových esencií z mletej kávy, čo ovplyvňuje chuť a aroma vašej kávy.

Na čo sa ventil využíva?
Ventily a elektroventily sú kľúčové pre správne fungovanie kávovaru. Ventil reguluje prietok vody, zatiaľ čo elektroventil riadi tlak a prúd vody cez kávový systém. Tieto komponenty zabezpečujú, že voda prechádza cez kávový puk optimálnym spôsobom, čo vytvára dokonalú šálku espressa alebo iných kávových nápojov.

Prečo si kúpiť ventil práve u nás?
Pri nákupe ventilov a elektroventilov u nás získate istotu kvality a kompatibility s rôznymi značkami kávovarov. Naša široká ponuka náhradných dielov vám umožní nájsť presne tie správne diely pre váš konkrétny model kávovaru. Naše diely sú starostlivo vyberané pre zabezpečenie optimálnej prípravy kávy, čím zabezpečíme, že každá šálka bude vynikajúca a plná bohatého arómatu.

Rýchle info
Viečko ventilu Jura RFID čierne

Viečko ventilu Jura RFID čierne

Skladom do 3 dní
8,14 €
6,78 € bez DPH
Viečko ventilu sa nachádza na ľavej strane kávovarov Jura pod nádržkou na vodu. Náhradný diel sa pripína na rukoväť ventilu a zakrýva…
Rýchle info
Keramický ventil Jura pre 4 hadice

Keramický ventil Jura pre 4 hadice

Skladom do 3 dní
69,85 €
58,21 € bez DPH
Keramický ventil sa nachádza v pravej prednej časti plnoautomatického kávovaru Jura Impressa a slúži na prepínanie medzi kávou, vodou a…
Rýchle info
Mikrospínač Jura Nespresso

Mikrospínač Jura Nespresso

Skladom do 3 dní
6,82 €
5,68 € bez DPH
Tento mikrospínač sa nachádza na rôznych miestach kávovarov Nespresso. Ak sa tieto správne neprepínajú, dochádza opakovane k poruchám.